Forum OKF MISCAST
Forum miłośników gier bitewnych i fantastyki
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy z: zasadami; z brakiem zasad; z interpretacją
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OKF MISCAST Strona Główna -> Inne Systemy Bitewne / Warhammer 40K
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Doom
Książe Elektor



Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 3460
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pią 18:35, 18 Lis 2005    Temat postu:

Specjalnie dla Munia, oto co mi napisał mój znajpmy Wych Master Wink :
"Szczerze? Grałem Wych Elfkami takimi jak je GW stworzyło i nigdy nie miałem problemów z WYSIWYGiem. Ani razu nikt sie nie doczepił, że nie ma np pistoletów. Ani na GT w zeszłym roku ani nigdzie. Także spokojnie może sobie pogrywać tymi modelami. Natomiast co do blasterów na przykład, to ja po prostu przyklejałem go pannie na plecach i było wiadomo co jest grane.
Powodzenia dla kumpla."
Z tego by wynikało że po raz kolejny zbyt czarno coś zobaczyłem. Ale jak to mówią: " Jezeli za każdym krzakiem spodziewasz sie wroga będziesz miło zaskoczony jezeli go tam nie znajdziesz" Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Pią 21:38, 18 Lis 2005    Temat postu:

thx kendo Very Happy i podziękuj za powodzenie dla mnie Razz a z tymi wychkami to jeszcze te nowe zobacze,bo może bedą fajne,i się je kupi ;] pozdro
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon 18:27, 21 Lis 2005    Temat postu:

Moglby ktos ograny i doswiadczony [Kendo, Snipa, Krawat albo ktos] wytlumaczyc mi o co chodzi z command sqadem u marinow? I jak sie go buduje. Bo ja za chiny tego nie czaje. Jakies dzikie to jest;/
Powrót do góry
k n o w z
Kapitan



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 1059
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon 22:48, 21 Lis 2005    Temat postu:

nie rozumiem za bardzo czego ty nie rozumiesz, ale po kolei... kupujesz dowódcę (Commander, Librarian lub Chaplain) do niego dokupujesz od 5 do 10 Marines (Sergant + 4-9 S.Marines), gdzie jeden model kosztuje 15pkt... co do wyposażenie, które możesz im dać myślę, że nie ma z tym problemów... a na polu bitwy dowódca ze swoim Command squadem jest traktowany jako unit... to chyba tyle... jak czegoś nie wiesz więcej to zadaj jakieś konkretne pytania w sprawie Command squadu... pozdrawiam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ederus
Lord Inkwizytor Moderator



Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 2572
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: TEAM DAMAGE / West Side

PostWysłany: Pon 22:59, 21 Lis 2005    Temat postu:

Ja mam pytanie. Avatar jest ind. character, ale rowniez monstrius creature. Czy zasada blizszego celu dziala na nim zawsze czy tylko jak idzie z innymi monstrami??
Powrót do góry
Zobacz profil autora
k n o w z
Kapitan



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 1059
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon 23:10, 21 Lis 2005    Temat postu:

zasada bliższego celu w przypadku Avatara działa tylko i wyłącznie jak idzie z innymi monstrami (takimi jak Wraithlordy)... za piękne to by było gdyby zwykły Guardian zapewniał mu "osłonę" przed pociskami wroga... ale jakby nie patrzeć zawsze może iść za Wraithlordem i unikać ostrzału...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Wto 7:55, 22 Lis 2005    Temat postu:

Aha. Dzieki. Bo nie moglem sie polapac jak to wyglada. Czyli to jest poprostu HQ z obstawa i w tym moze byc aptekarz i sztandardzista?? Hmmm... Teraz jakies sie to jasniejsze zrobilo ale sam bym do tego nie doszedl:D. Jeszcze raz THX
Powrót do góry
k n o w z
Kapitan



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 1059
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto 17:44, 22 Lis 2005    Temat postu:

wszystkie opcje jak sztandar i aptekarz są dostepne po cenie napisanej przy Command squadzie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ederus
Lord Inkwizytor Moderator



Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 2572
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: TEAM DAMAGE / West Side

PostWysłany: Sob 22:26, 26 Lis 2005    Temat postu:

Czy harlequinami mozna jeszcze normalnie grac??
Powrót do góry
Zobacz profil autora
k n o w z
Kapitan



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 1059
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Nie 10:22, 27 Lis 2005    Temat postu:

bez problemów... tylko, że na przykład na takim GT nie można ich było brać jako sojuszników, ale tylko jako osobną armię złożona tylko z nich...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gromisław
Lord Inkwizytor Moderator



Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 3073
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 14:08, 27 Lis 2005    Temat postu:

Mam takie pytanie bo w ostatno sobote Oskar poruszyl ciekawa kwestie dotyczaca madboyz'ow. Problem sie odnosi czy moge dodac do tego odzialu pigdoka jesli gram klanem ktory bazuje na zasadach snakebites Question
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Nie 16:59, 27 Lis 2005    Temat postu:

Ja tez mam pytanie. A nawet kilka :

1. Czy po ruszeniu sie oddzialem mozna strzelac z bazuki?
2. Czy jak mam predatora z autocannonem i 2 heavybolterami to po ruchu bede molg strzelac wszystkim?
3. Ile w koncu moze byc broni innych niz boltery w zwyklym oddziale marinow. Bo na przyklad w Bitwie o Makree [nie wiem jak to sie pisze] jest bazuka i flamer a wszyscy mowia ze moze byc tylko 1 bron...

Bardzo prosze o odp...
Powrót do góry
k n o w z
Kapitan



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 1059
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Nie 22:06, 27 Lis 2005    Temat postu:

no to tak:
1) po ruchu nie można strzelać z broni heavy (czyli nie można strzelać z Missile Launcher)...
2) będziesz mógł strzelać ze wszystkiego, ponieważ po ruchu (dokładnie jest to napisane w rulebooku ile każdy pojazd może się ruszyć i strzelać) możesz strzelać z jednej broni o sile 7 (i więcej) i ze wszystkich broni o sile 6 (i mniej)...
3) może być jedna broń heavy i jedna z tych słabszych (melta, plasma, flamer)... wszystko jest napisane w codexie...
pozdrawiam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Nie 22:32, 27 Lis 2005    Temat postu:

O bardzo dziekuje. Nawet nie wiesz jak mi pomogles:D Moze w koncu cos wygram albo chociarz przegram inaczej niz masakra:D Bo narazie to ja pilnuje ostatniego miejsca w tabeli:D
Powrót do góry
Doom
Książe Elektor



Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 3460
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon 11:50, 28 Lis 2005    Temat postu:

Plk Gromek napisał:
Mam takie pytanie bo w ostatno sobote Oskar poruszyl ciekawa kwestie dotyczaca madboyz'ow. Problem sie odnosi czy moge dodac do tego odzialu pigdoka jesli gram klanem ktory bazuje na zasadach snakebites Question
Pozdrawiam

Z tego co wiem to świrusy zostały eksportowane z Army lista dzikich orków do Snakebites bez żadnych restrykcji czyli ponieważ mają w opcji sierżanta pigdoca to go mogą wziąć
Swoją drogą co chciałeś powiedzieć pisząc: "jesli gram klanem ktory bazuje na zasadach snakebites"? Mam nadzieję że tylko dałeś chłopakm nową nazwę klanu i ulubione kolory?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OKF MISCAST Strona Główna -> Inne Systemy Bitewne / Warhammer 40K Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 7 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin